O Nas

Szanowni Państwo


Już od ponad trzydziestu lat specjalizujemy się w produkcji pieczywa, tradycyjnych wyrobów cukierniczych oraz pieczywa cukierniczego o przedłużonej trwałości. Na solidnych podstawach wieloletnich doświadczeń, budujemy wysoką jakość i wyjątkowy smak naszych wyrobów w działaniach kierując się zasadą – niepowtarzalnej jakości i konkurencyjnej ceny.
Wśród szerokiej gamy oferowanych przez Estate produktów na szczególną Państwa uwagę zasługują wafelki, herbatniki oraz pierniczki i ciasteczka kruche. Obok wyrobów ciastkarskich i piekarniczych, dużym zainteresowaniem konsumentów cieszą się również wytwarzane przez nas cukierki typu „krówka”, które konfekcjonujemy pod nazwą „Cow Joy”.


Intensywnie prowadzone działania marketingowe oraz wysoki standard produktów pozwoliły nam podjąć współpracę z wieloma odbiorcami w kraju oraz poza jego granicami. Rosnący popyt na wyroby Estate skłania nas do ciągłego dynamicznego rozwoju oraz zwiększania wydajności technologicznej. Łączymy tradycję z nowoczesnością zarządzania, nie zapominając przy tym o najwyższej jakości. Produkcję naszych wyrobów prowadzimy w oparciu o ściśle kontrolowane receptury, wciąż je doskonaląc by w pełni zaspokoić oczekiwania konsumentów.
Specjalizujemy się w produkcji pieczywa, tradycyjnych wyrobów cukierniczych oraz pieczywa cukierniczego o przedłużonej trwałości. . Wśród szerokiej gamy oferowanych przez Estate produktów są :
Wafelki o następujących smakach:

  • kakaowe , śmietankowe, truskawkowe, cytrynowe, poziomkowe, toffi , murzynki oraz w polewie kakaowej , dekorowane.
  • rurka waflowa sucha jak i z nadzieniem kakaowym, śmietankowym.
  • herbatniki tradycyjne, maślane, kokosowe, nadziewane marmoladą wieloowocową, w polewie kakaowej.
  • pierniczki serce z nadzieniem jabłkowym oraz pierniczki okrągłe z nadzieniem wieloowocowym.
  • chrupka kukurydziana w polewie.
  • cukierki krówka o smaku śmietankowym i czekoladowym.
  • mieszanki ciastek wykonujemy według zapotrzebowania i gustów klientów.
  • markizy z kremem śmietankowym, kakaowym, dekorowane, w polewie kakaowej.
Oferujemy nasze produkty w opakowaniach jednostkowych o gramaturach od 40g do 400g oraz od 1kg do 3kg

Od 2018r. mamy w ofercie handlowej ciastka wzbogacone o błonnik mający korzystny wpływ na działanie układu pokarmowego.
Serdecznie Państwa zapraszamy

Piekarnia Tradycyjna


Następnym naszym działem produkcyjnym jest piekarnia tradycyjna w której pieczemy: chleb tradycyjny, wieloziarnisty, słonecznikowy, cebulowy, razowy, dietetyczny oraz szeroką gamę bułek tj. grahamka, kajzerka, poznańska, angielka, rogale słodkie oraz tradycyjne z makiem, chałki, hot-dog, hamburger, zapiekanka itd.
Cukiernia tradycyjna zajmuje się wypiekami ciast tj. zebra, keks, makowiec, serniki , stefanka, metrowiec, piernik z jabłkiem, babki drożdżowe, cytrynowe, piaskowe, karmelowe, ciasta z owocami sezonowymi, okazjonalnie torty, mazurki. Wypiekamy również bułki słodkie z budyniem, dżemem, z serem, śliwką, drożdżówki. Pączki z dżemem, serem, jabłkiem , toffi, oponki, pączuszki, rogale z kruszonką oraz z nadzieniem czekoladowym, pizzerki, Rożki francuskie, babeczki, paluchy ptysiowe oraz groszek ptysiowy.